Slovensko
Menu

Spolupráca
s Edenred

Edenred je svetovým lídrom v oblasti platobných riešení vo svete práce. Naše riešenia predovšetkým prostredníctvom mobilných aplikácií, online platforiem a kariet optimalizujú životy zamestnancov, zvyšujú efektivitu podnikania a obrat obchodníkov.

Prečo Edenred

Už je to takmer 30 rokov, odkedy sme prišli na slovenský trh so stravovacím riešením Ticket Restaurant®. Ani po takom dlhom čase sme neprestali ponúkať riešenia šité na mieru vašim rôznym obchodným alebo komunitným problémom. Našou víziou je navrhnúť vám riešenia a funkcie zodpovedajúce súčasnému a budúcemu použitiu, ktoré uľahčia život vám aj vašim zamestnancom a stanú sa vysokou pridanou hodnotou vášho podnikania.

Vaša spoločnosť prostredníctvom Edenred riešení získava:

atraktívny sociálny program, rešpektujúci potreby vašich zamestnancov

spokojných a motivovaných zamestnancov, ktorí podávajú lepšie výkony

flexibilné riešenie, ktoré sa vždy prispôsobí počtu vašich zamestnancov

administratívne a časovo nenáročný nástroj na čerpanie prostriedkov určených na realizáciu podnikovej sociálnej politiky

finančnú úsporu a vyšší príjem pre vašich zamestnancov, keďže poukážky nepodliehajú odvodom do fondov

účelovo viazané finančné prostriedky a zároveň možnosť slobodného výberu zo širokej siete akceptačných miest

Zverte sa do rúk odborníka

Máme pre vás riešenie na mieru so svetovo najdôveryhodnejšou technologickou platformou.
Ako priekopník prosperity v práci sme pre vás vyvinuli komplexné riešenie v oblasti zamestnaneckých benefitov, ktoré pokrýva príspevok na stravovanie, rekreáciu, ale aj odmeny a voľnočasové benefity.
Edenred riešenia
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram