Slovensko
Menu

Edenred
Benefity Premium

Nákupy cez internetový portál Edenred Benefity Premium predstavujú komplexnú možnosť využitia všetkých Edenred riešení na jednom mieste. Táto predajná platforma je určená pre všetkých zamestnávateľov, ktorí chcú poskytnúť svojim zamestnancom nadštandardnú starostlivosť v oblasti zamestnaneckých benefitov. Zamestnávatelia, ktorí umožnili zamestnancom prístup do Edenred Benefity Premium, pravidelne finančne prispievajú zamestnancom na nákup tovaru a služieb z rôznych oblastí. Vďaka nadštandardnej starostlivosti sú zamestnanci ochotní nakupovať viac, a tak preukázateľne zvyšujú obrat akceptačným partnerom.
Chcem byť partner Edenred Benefity Premium
Stravovacia karta a stravné lístky Ticket Restaurant®
Je oblasť vášho podnikania spojená s predajom potravín, nápojov alebo s poskytovaním reštauračných služieb? Potom akceptovanie stravných kariet a stravných lístkov Ticket Restaurant®, ktoré zabezpečujú stravovanie najväčšiemu počtu zamestnancov na Slovensku, vám na oplátku zaistí každodenný prílev nových zákazníkov. Príspevok na stravovanie je najobľúbenejší a najvyužívanejší zamestnanecký benefit, ktorý každý mesiac využíva viac ako 250 000 ľudí. Umožnite im nakúpiť aj u vás.
Chcem akceptovať Ticket Restaurant®

Karta Edenred Benefits
a poukážky
Darčeky a Služby

Chcete si získať nových zákazníkov s minimálnou námahou a bez väčších investícií do marketingových aktivít? Vďaka akceptovaniu benefitnej karty Edenred Benefits a poukážok Darčeky a Služby zviditeľníte vašu spoločnosť a posilníte dobré meno vašej značky.
Vhodné pre:
- predajcov oblečenia, obuvi, bižutérie, klenotov, koženej galantérie, elektroniky, športových potrieb, kníh a i.
- poskytovateľov služieb v oblasti aktívneho relaxu v športových zariadeniach či kúpeľoch, prevádzkovateľov kín, divadiel, vzdelávacích inštitúcií alebo zdravotníckych zariadení.
CHCEM AKCEPTOVAŤ KARTU BENEFITS A
POUKÁŽKY DARČEKY A SLUŽBY
Karta Edenred Dovolenka
Vychytávka, ktorá posiela Slovákov za oddychom na minimálne dve noci. Ukážte všetkým, že najlepšie miesto na relax a zábavu je práve vaše ubytovacie zariadenie. Akceptovanie karty Edenred s platbou za Dovolenku, zvyšuje obrat cestovným kanceláriám, slovenským hotelierom, majiteľom penziónov, ale aj poskytovateľom ubytovania akéhokoľvek druhu počas celého roka.
Chcem akceptovať kartu Edenred Dovolenka

Ste obchodník, ktorý je zároveň aj zamestnávateľom?

Pozrite sa, aké výhody vám ako zamestnávateľovi Edenred riešenia prinášajú.
Viac o výhodách pre zamestnávateľov

Prijímajte platby od zákazníkov podľa svojho želania

Ako akceptačné miesto si môžete sami zvoliť, akým spôsobom vám budú zákazníci za ponúkaný tovar alebo služby platiť. Máme pre vás niekoľko možností. Buď si vyberiete len jednu z nich, alebo kombináciu viacerých.

Platba kartou Edenred za stravovanie priamo cez platobný terminál alebo pomocou najmodernejších mobilných platieb cez Google Pay™, Apple Pay a SMS.

Platba kartou Edenred Benefits za darčeky a služby priamo cez platobný terminál alebo pomocou najmodernejších mobilných platieb cez Google Pay™, Apple Pay a SMS.

Platba kartou Edenred  za Dovolenku priamo cez platobný terminál alebo pomocou najmodernejších mobilných platieb cez Google Pay™, Apple Pay, SMS či online.

Priama platba stravnými lístkami Ticket Restaurant®.

Priama platba Edenred poukážkami Darčeky a Služby.

e-Ticket® je elektronická forma platby za Darčeky a Služby, ktorá je dostupná len cez Edenred Benefity Premium.

Online platba priamo vo vašom e-shope.

Máme riešenie aj pre prevádzky bez platobného terminálu
Ste menšia prevádzka a nevlastníte platobný terminál? Naše riešenia zvládnu všetko. Aj platby cez SMS.

Pridelíme vám vaše identifikačné číslo prevádzky.

Vložíme vaše identifikačné číslo do SMS platobnej brány.

Prijmeme a preplatíme vám späť platby od vašich zákazníkov.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram