Slovensko

Prihlásiť sa
02/ 5070 7324
SK | EN
Slovensko
Menu
Edenred
Benefity Café
Nákupy cez internetový portál Edenred Benefity Café predstavujú komplexnú možnosť využitia všetkých Edenred riešení na jednom mieste. Táto predajná platforma je určená pre všetkých zamestnávateľov, ktorí chcú poskytnúť svojim zamestnancom nadštandardnú starostlivosť v oblasti zamestnaneckých benefitov. Zamestnávatelia, ktorí umožnili zamestnancom prístup do Edenred Benefity Café, pravidelne finančne prispievajú zamestnancom na nákup tovaru a služieb z rôznych oblastí. Vďaka nadštandardnej starostlivosti sú zamestnanci ochotní nakupovať viac, a tak preukázateľne zvyšujú obrat akceptačným partnerom.
Chcem byť partner Edenred Benefity Café
Stravovacia karta a stravné lístky Ticket Restaurant®
Je oblasť vášho podnikania spojená s predajom potravín, nápojov alebo s poskytovaním reštauračných služieb? Potom akceptovanie stravných kariet a stravných lístkov Ticket Restaurant®, ktoré zabezpečujú stravovanie najväčšiemu počtu zamestnancov na Slovensku, vám na oplátku zaistí každodenný prílev nových zákazníkov. Príspevok na stravovanie je najobľúbenejší a najvyužívanejší zamestnanecký benefit, ktorý každý mesiac využíva viac ako 400 000 ľudí. Umožnite im nakúpiť aj u vás.
Chcem akceptovať Ticket Restaurant®
Karta Edenred Dovolenka
Vychytávka, ktorá posiela Slovákov za oddychom na minimálne dve noci. Ukážte všetkým, že najlepšie miesto na relax a zábavu je práve vaše ubytovacie zariadenie. Akceptovanie karty Edenred s platbou za Dovolenku, zvyšuje obrat cestovným kanceláriám, slovenským hotelierom, majiteľom penziónov, ale aj poskytovateľom ubytovania akéhokoľvek druhu počas celého roka.
Chcem akceptovať kartu Edenred Dovolenka
Edenred poukážky Darčeky a Služby
Ponúkajú obdarovanému slobodný výber potešenia podľa vlastného vkusu zo širokého sortimentu tovaru a služieb. Akceptovaním Edenred poukážok Darčeky a Služby umožňuje tento moderný spôsob obdarovávania predajcom oblečenia, obuvi, bižutérie, klenotov, koženej galantérie, elektroniky, športových potrieb, kníh a tiež poskytovateľom služieb v oblasti aktívneho relaxu v rôznych športových zariadeniach či kinám, divadlám, kúpeľom, vzdelávacím inštitúciám alebo zdravotníckym zariadeniam získavať zákazníkov s minimálnou námahou a bez väčších investícií do marketingových aktivít.
Chcem akceptovať Edenred poukážky Darčeky a Služby

Ste obchodník, ktorý je zároveň aj zamestnávateľom?

Pozrite sa, aké výhody vám ako zamestnávateľovi Edenred riešenia prinášajú.
Viac o výhodách pre zamestnávateľov

Prijímajte platby od zákazníkov podľa svojho želania

Ako akceptačné miesto si môžete sami zvoliť, akým spôsobom vám budú zákazníci za ponúkaný tovar alebo služby platiť. Máme pre vás niekoľko možností. Buď si vyberiete len jednu z nich, alebo kombináciu viacerých.

Platba kartou Edenred za stravovanie priamo cez platobný terminál alebo pomocou najmodernejších mobilných platieb cez Google Pay™ a Apple Pay.

Platba kartou Edenred  za Dovolenku priamo cez platobný terminál alebo pomocou najmodernejších mobilných platieb cez Google Pay™ a Apple Pay.

Priama platba stravnými lístkami Ticket Restaurant®.

Priama platba Edenred poukážkami Darčeky a Služby.

E-Ticket® je elektronická forma platby za Darčeky a Služby, ktorá je dostupná len cez Edenred Benefity Café.

Online platba priamo vo vašom e-shope.

Máme riešenie aj pre prevádzky bez platobného terminálu
Ste menšia prevádzka a nevlastníte platobný terminál? Naše riešenia zvládnu všetko. Aj platby cez SMS.

Pridelíme vám vaše identifikačné číslo prevádzky.

Vložíme vaše identifikačné číslo do SMS platobnej brány.

Prijmeme a preplatíme vám späť platby od vašich zákazníkov.

Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram