Slovensko
Menu

Spoznajte Edenred

Edenred je svetovým lídrom v oblasti platobných riešení vo svete práce. Naše riešenia predovšetkým prostredníctvom digitálnych platforiem a kariet optimalizujú životy zamestnancov, zvyšujú efektivitu podnikania a obrat obchodníkov. ENRICH CONNECTIONS. FOR GOOD.
Edenred riešenia
Vpred nás posúva
Vášeň pre zákazníka
Chceme, aby 100 % našich zákazníkov trvalo na tom, že s nami aj ich priatelia môžu robiť biznis. A nezastavíme sa, kým to nedosiahneme.
Rešpekt
Sme ohľaduplní voči našim zákazníkom i kolegom. Pre celú spoločnosť vytvárame hodnotné služby, z ktorých majú úžitok všetci zúčastnení.
Predstavivosť
Vkladáme vlastnú kreativitu do každodennej práce, vytvárame inšpiratívne riešenia, ktoré vedú 
k pokroku a inováciám.
Jednoduchosť
Jednoduchosť je spoločným menovateľom všetkých našich benefitných riešení a motivačných programov.
Podnikateľský duch
Pre našich zákazníkov stále hľadáme nové riešenia benefitov a motivácie.

Značka Edenred na Slovensku v číslach

250 000

Používateľov Edenred riešení

12 000

Spokojných klientov

30 000

Partnerských prevádzok

Značka Edenred

vo sveteEdenred je  každodenným spoločníkom pre ľudí v práci, spájajúcim 60 miliónov užívateľov a 2 milióny obchodných partnerov v 45 krajinách prostredníctvom viac ako 1 000 000 obchodných klientov. ENRICH CONNECTIONS. FOR GOOD.

Edenred vo svete

Edenred ponúka účelové platobné riešenia pre stravu (stravné lístky), vozový park a mobilitu (palivové karty, doklady o dochádzaní do zamestnania), stimuly (darčekové poukazy, platformy na angažovanosť zamestnancov) a podnikové platby (virtuálne karty). Tieto riešenia zvyšujú pohodu a kúpnu silu zamestnancov, zvyšujú príťažlivosť a efektívnosť spoločností, oživujú trh práce a miestne hospodárstvo.

Hovoria za nás činy

Hovoria za nás činy


12 000 (Dvanásť tisíc) zamestnancov spoločnosti Edenred sa zaväzuje každý deň urobiť zo sveta práce prepojený ekosystém, ktorý je bezpečnejší, efektívnejší a užívateľsky prívetivejší. V roku 2023 spravovala skupina Edenred vďaka globálnym technologickým aktívam objem obchodov vo výške 41 miliárd EUR, ktorý bol realizovaný predovšetkým prostredníctvom mobilných aplikácií, online platforiem a kariet.

Edenred je kótovaný na burze Euronext Paris a je zahrnutý v nasledujúcich indexoch: CAC 40, CAC 40 ESG, CAC Large 60, Euronext 100, Euronext Tech Leaders, FTSE4Good a MSCI Europe.

Zlepšujeme kvalitu života

Zlepšujeme pracovný svet

Pomáhame spoločnostiam starať sa o zdravie ich zamestnancov podporovaním osvedčených postupov v oblasti zdravého stravovania, cvičenia a pohody.

Oceňujeme 
proaktivitu

Sme všímaví voči svojmu okoliu a kolegom. Program Recognition každé 3 mesiace oceňuje ľudí za ich proaktívny prístup k práci, kolegom a spoločnosti.

Podporujeme lokálne komunity

Prevádzkujeme projekty solidarity, napríklad Ideal Day, náš medzinárodný deň pre miestne komunity.

Podporujeme solidaritu

Zapájame sa do projektov Červeného kríža. Počas celého roka sa naši zamestnanci stávajú dobrovoľnými darcami krvi.

Chránime životné prostredie

Znižujeme ekologickú záťaž

K životnému prostrediu sa správame ohľaduplne. Naše stravné lístky a karty sú z recyklovateľných materiálov.

Dodržujeme normy

Náš systém environmentálneho manažérstva je založený na normách ISO 14001.

Správame sa zodpovedne a vytvárame hodnoty

Rozvíjame naše činnosti a partnerstvá etickým spôsobom

Definovali sme etickú chartu, ktorá popisuje očakávané správanie v rámci celej spoločnosti. Platí pre všetkých zamestnancov aj dodávateľov. Týka sa 13 tém vrátane ochrany majetku spoločnosti, zabezpečenia IT, ochrany osobných údajov, rešpektovania hospodárskej súťaže a boja proti diskriminácii.

Chránime súkromie  zamestnancov, klientov, partnerov a používateľov našich riešení

Z podstaty nášho podnikania sa na nás vzťahujú pravidlá ochrany osobných údajov, ktoré chránia totožnosť, súkromie a slobodu jednotlivcov. Zaviedli sme preto nástroje a rad procesov na ochranu totožnosti našich zamestnancov, klientov, partnerov a používateľov našich riešení.

Zaisťujeme bezpečnosť informácií

Náš špecializovaný tím radí a pomáha pri definovaní bezpečnostnej politiky našich informačných systémov.

Dali sme dokopy to, vďaka čomu je s nami radosť spolupracovať

Staňte sa aj vy súčasťou nášho tímu.
Edenred kariéra
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram