Slovensko
Menu
 • Aktualizované zmluvné dokumenty - klient 
  od 21. 06. 2021

  Vážení klienti, od 21.06.2021 nadobúdajú platnosť nové zmluvy, VOP a cenníky k produktom Edenred. .
  zistiť viac
 • Otvorenie pobočiek
  Zmena pracovnej doby dňa 25.6.2021

  Vážení klienti, partneri a užívatelia. V piatok 25.6.2021 sme tu pre Vás do 13:00 hod. Ďakujem za pochopenie .
  zistiť viac
 • Edenred podporuje Chartu diverzity aj na Slovensku

  Posledný májový deň sa spoločnosť Edenred Slovakia pripojila k európskej Charte diverzity.
  zistiť viac
 • Edenred má teraz pre vás niečo extra!

  Pripravili sme pre vás množstvo nových výhod v mobilnej aplikácii Edenred Benefity.
  zistiť viac
 • Poďme sa najesť
  Rozbaľte to na terasách reštaurácií s Edenred

  Podporte vašu obľúbenú reštauráciu a Edenred vás odmení.
  zistiť viac
 • Špeciálna ponuka, ktorá sa neodmieta

  Karty s doručením zadarmo pre klientov Edenred. Vy ušetríte a vaši zamestnanci od nás dostanú špeciálne odmeny.
  zistiť viac
 • Exkluzívny cashback s kartou Ticket Restaurant® od Edenred

  Iba so stravovacou kartou Ticket Restaurant® získate z každej platby peniaze späť!
  zistiť viac
Objednávka kariet a lístkov
Pomáhame vytvárať z pracovného sveta lepšie miesto pre všetkých
Poskytujte zamestnanecké benefity so svetovo najdôveryhodnejšou technologickou platformou a ušetrite vďaka Edenred riešeniam na daniach.
Edenred riešenia
Denne uľahčujú život a zlepšujú kúpnu silu zamestnancov v oblasti stravovania, rekreácií, odmien a voľnočasových benefitov.
Edenred Benefity Café
Online platforma na riadenie flexibilných zamestnaneckých benefitov, ktorá integruje všetky riešenia a nástroje a umožňuje maximálnu efektívnosť.
viac informácií
Rekreácia
Elektronický rekreačný poukaz na pobyt na Slovensku s garanciou účelového použitia bez zbytočnej administratívnej záťaže.
viac informáciÍ
Stravovanie
Najobľúbenejšia stravovacia karta a stravné lístky Ticket Restaurant®, ktoré zamestnancom umožnia nakúpiť jedlo v partnerskom zariadení podľa vlastného výberu.
viac informáciÍ
Voľný čas a benefity
Programy odmien pod značkami Edenred Darčeky a Služby určené na nákup darčekov a spektrum služieb spojených s kultúrou, športom, relaxom, starostlivosťou, či vzdelaním.
viac informáciÍ
Nechajte nám
na seba kontakt
Ozveme sa vám s nezáväznou ponukou.
Mám záujem
Akceptačné miesta
Vybudovali sme pre vás najsilnejšiu akceptačnú sieť partnerov na Slovensku. S nami si vaši zamestnanci môžu spríjemniť deň vo viac ako 36 000 prevádzkach.
Akceptačné miesta
Užitočné informácie
Povedali o nás
 • So spoločnosťou Edenred spolupracujeme už 16 rokov. Dlhé roky sme využívali stravné lístky, avšak teraz sme sa rozhodli prejsť na modernejšie riešenie v podobe bezkontaktných platobných kariet Ticket Restaurant®. So spoluprácou s Edenred sme veľmi spokojní, priniesla nám kvalitné služby, efektívne riešenia, zníženie pracovnej záťaže a rýchle dodanie služieb. Vždy sme sa na nich vedeli spoľahnúť. Naši zamestnanci vidia veľkú výhodu hlavne v širokej sieti akceptačných miest na Slovensku. Stravné lístky a karty môžu využiť takmer všade. Vďaka tomu získali možnosť slobodnej voľby, kam sa pôjdu najesť alebo kam pôjdu nakúpiť. Spoluprácu s firmou Edenred by sme určite odporučili, pretože majú riešenie na všetko a svojim klientom vychádzajú vždy v ústrety.
 • So spoločnosťou Edenred pracujeme už viac ako 10 rokov. Tento rok sme prešli na používanie stravovacích kariet Ticket Restaurant®.Toto riešenie zjednodušilo život zamestnancom aj spoločnosti. Zmizlo rozdávanie stravných lístkov aj ich doposielanie poistenými zásielkami, čo výrazne ušetrilo čas i náklady. Zamestnanci aj ich rodiny si pochvaľujú možnosti bezpečnej platby bez zbytočných obmedzení. Spolupráca s Edenred bola vždy bezproblémová. Pri prechode z papierových stravných lístkov na karty bolo všetko jasne komunikované zamestnancom aj spoločnosti a pri spustení nového riešenia tak nikto netápal. Spolupráca nám priniesla nové, moderné riešenie, a tým spokojnejších zamestnancov aj rýchlejšie, bezpečnejšie riešenie poskytovania stravného zo strany zamestnávateľa. Zamestnanci sa tešia z nových možností od využitia appky až po platby s Google Pay alebo Apple Pay. Každý si vybral to, čo vyhovuje jeho potrebám a životnému štýlu. Vďaka tomuto riešeniu sa zjednodušilo objednávanie, zrýchlilo sa poskytovanie stravného pre zamestnancov, zlepšila sa bezpečnosť odbúraním skladovania stravných lístkov a usporíme tiež na manipulácii a doposielaní stravných lístkov v ceninových obálkach. Spoluprácu s Edenred jednoznačne odporúčam. Verím, že každá spoločnosť sa snaží nájsť optimálne a moderné riešenia, ktoré znamenajú úsporu času a financií pre firmu a zároveň spokojnosť a jednoduchosť pre zamestnancov – takéto riešenie nám ponúkol aj Edenred
 • S Edenred spolupracujeme už 10 rokov. Momentálne naši zamestnanci využívajú bezkontaktnú platobnú kartu Ticket Restaurant®, čo je pozitívna zmena oproti stravovacím lístkom. Naša komunikácia je bezproblémová, rýchla a efektívna. Spolupráca s Edenred nám priniesla najmä úsporu času a vyššiu efektivitu práce. Ticket Restaurant® karty využívame od začiatku roka 2019. Naši zamestnanci majú k dispozícii modernejší spôsob využitia stravného, s ktorým je jednoduchšia manipulácia a možnosť platiť aj nižšie sumy, ako bola hodnota stravného lístka.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram