Slovensko
Menu
Papierové riešenia
od Edenred
Papierové riešenia od Edenred sú rokmi overené stálice. Vďaka nim vám váš zamestnávateľ dáva maximálnu slobodu výberu, kedy, kde a ako ich využijete. 
Stravné lístky
Ticket Restaurant®

Vedeli ste, že stravné lístky Ticket Restaurant®, ktoré dostávate od svojho zamestnávateľa, zvyšujú váš čistý príjem? Aj preto patria k najvyužívanejším zamestnaneckým benefitom. Tento benefit je daňovo zvýhodnený, a preto celá výška príspevku ostáva vám. Vďaka tomu môžete využiť plnú hodnotu stravného lístka podľa svojej potreby v najširšej akceptačnej sieti na Slovensku, a tým ušetriť čas strávený varením.

Edenred poukážky
Darčeky

Máte vo výhľade novú knihu, potrebujete doplniť šatník o nové kúsky oblečenia alebo snívate o novej elektronike či parfume? S týmito peniazmi navyše vo forme Edenred poukážky Darčeky si kúpite presne to, po čom túžite. Edenred poukážky Darčeky sú akceptované v širokej sieti značkových predajní a v nákupných centrách na celom Slovensku.

Edenred poukážky
Služby

Peniaze navyše v podobe Edenred poukážky Služby vám otvárajú dvere do sveta aktívneho relaxu vo forme masáží a skrášľovacích kúr v kozmetických centrách a kúpeľoch, ponúkajú možnosť sebarozvoja a osobného rastu, ale sprostredkúvajú aj zábavu v kinách a divadlách. Edenred poukážky Služby sú akceptované v širokej sieti akceptačných miest a je možné ich využiť na akýkoľvek druh služby.

Akceptačné miesta

Na obed, za relaxom či na nákupy? Vyberte si z najširšej akceptačnej siete prevádzok a spríjemnite si svoj deň v jednej z nich. 

Zariadenia, ktoré akceptujú papierové riešenia od Edenred, sú označené samolepkami Ticket Restaurant® Edenred Služby a Edenred Darčeky.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram