Slovensko
Menu
Index » Blog » Aktuality » Stiahnite si do mobilu Ticket Restaurant Calculator
Uverejnené  22.02.12  v 

Stiahnite si do mobilu Ticket Restaurant Calculator

Opäť sme pre vás pripravili novinku - mobilnú aplikáciu "Ticket Restaurant® Calculator", ktorú si môžete bezplatne stiahnuť do svojho mobilu tu:

Už viac nemusíte pracne počítať, koľko stravných lístkov potrebujete a akú hotovosť máte doplatiť za nákup v potravinách či za menu v reštaurácii. Ticket Restaurant® Calculator je jednoduchá a užitočná aplikácia, ktorá vám pomôže pri prepočtoch a platbách so stravnými lístkami.

Jednoducho zadajte sumu, akú máte zaplatiť, hodnotu vašich poukážok, zvoľte počet osôb a aplikácia vám vypočíta, koľko stravných lístkov je potrebných na zaplatenie. Konkrétne hodnoty a počty stravovacích poukážok si môžete zmeniť po rozpočítaní. Aplikácia sa tak prispôsobí vašim požiadavkám.

Výhody takéhoto prepočtu oceníte hlavne v prípadoch, keď dostanete spolu s priateľmi či kolegami na pracovnom obede jeden spoločný účet za viacero obedových menu a nebudete v rýchlosti vedieť vypočítať, koľko stravných lístkov môžete použiť a koľko eur má kto doplatiť. Stačí vám len mobilný telefón.

Prajeme vám veľa spokojnosti s našou novou službou!

*Kompatibilná s iOS 3.0, iOS 4.0, iOS 5.0 a Android 2.1 a vyššie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram