Slovensko
Menu
Index » Blog » Aktuality » Online webinár - Nové sumy stravného, ako poraziť infláciu a optimalizovať náklady
Uverejnené  06.09.22  v 

Online webinár - Nové sumy stravného, ako poraziť infláciu a optimalizovať náklady

Vážení klienti,

pozývame vás na bezplatný online webinár spoločnosti Edenred na témy:

  • nové sumy stravného od 1. 9. 2022
  • možná zmena stravného od 1. 1. 2023
  • ako poraziť infláciu
  • optimalizácia nákladov

Opäť vám prinášame všetky dôležité informácie ohľadom zmien v daňovom zákone v oblasti stravovania a odmeňovania, spolu s tipmi a príkladmi na optimalizáciu nákladov v danej oblasti s prihliadnutím na infláciu.

Prednáška a diskusia bude vedená v mene spoločnosti Edenred, daňovým poradcom Martinom Tužinským.

Termín a registrácia

  • Utorok 20. septembra v čase od 9:00 do 11:00 hod. - obsadené

Kapacita je limitovaná max. na 300 účastníkov v rámci jedného webinára. Link na prihlásenie na webinár Vám pošleme deň pred termínom konania webinára. 

Lektor:

Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD.
daňový poradca, člen SKDP, č. o. 1090/2015
www.martintuzinsky.sk

Daniam a účtovníctvu sa venuje viac ako dve desaťročia. Od roku 2015 je členom Slovenskej komory daňových poradcov, člen metodicko-legislatívnej komisie pre daň z príjmov právnických osôb a metodicko-legislatívnej komisie pre účtovníctvo. Orientuje sa na daňové, ekonomické, účtovné poradenstvo, spracovanie účtovníctva. 

Organizuje školenia v oblasti daní a účtovníctva. Je autorom praktických pomôcok pre účtovníkov / ekonómov / daňových poradcov / audítorov. 

Pôsobí ako predseda v občianskom združení ZÚSK - Združení účtovníkov Slovenska, ktoré je zamerané na združovanie, rozvoj a podporu profesie účtovníkov a personalistov a šírenie ich dobrého mena. 

Ako sa prihlásim na webinár? 

Deň pred konaním webinára registrovaným účastníkom pošleme prostredníctvom e-mailu pozvánku. Súčasťou pozvánky je aj odkaz na pripojenie. V deň konania webinára sa prostredníctvom odkazu prihlásite. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram