Slovensko

ObjednaťPrihlásiť sa
0800 007 007
SK | EN
Slovensko
Menu
Index » Blog » Aktuality » Nezabudnite minúť kredit na svojich kartách Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka do konca roka
Uverejnené  14.12.20  v 

Nezabudnite minúť kredit na svojich kartách Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka do konca roka

Vážení užívatelia,

odteraz si môžete v mobilnej aplikácii Edenred Benefity nájsť aj informáciu o exspirácii kreditu na svojich kartách Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka, ktorú sme pre Vás doplnili hneď pod zostatok v časti „Info o karte“.

Zároveň by sme Vám radi pripomenuli, že prostriedky na kartách Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka môžete využiť ešte počas nasledujúcich dní, najneskôr však do 31. 12. 2020 vrátane, v našej najširšej akceptačnej sieti.

Zostávajúce prostriedky na karte Ticket Restaurant® môžete využiť na donášku alebo službu „Vyzdvihni a zjedz“. Prevádzky z našej partnerskej siete si vyhľadáte jednoducho v online katalógu akceptačných miest.

Prostriedky na karte Edenred Dovolenka môžete využiť na spríjemnenie si posledných dní roka relaxom v niektorom zo slovenských hotelov alebo penziónov z našej ponuky tisícich akceptačných miest. V prípade, že budete platiť za ubytovanie, nezabudnite tak spraviť do 31. 12. 2020 vrátane, aj keď sa Váš pobyt končí neskôr.

Krásne prežitie vianočných sviatkov Vám praje

Váš Edenred

Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram