Slovensko
Menu
Index » Blog » Tlačové správy » Edenred: Vymenovanie nového generálneho riaditeľa v Edenred Slovakia
Uverejnené  30.09.21  v 

Edenred: Vymenovanie nového generálneho riaditeľa v Edenred Slovakia

Peter Hradiský bol vymenovaný za generálneho riaditeľa Edenred Česká republika a Edenred Slovakia s účinnosťou od 16. augusta 2021.

Peter Hradiský, predtým generálny riaditeľ Lyreco UK & Ireland, bude teraz zodpovedný za riadenie tímu Edenred na Slovensku a v Českej republike. Reportuje Dane Sintejudean, regionálnej riaditeľke pre strednú a východnú Európu. Peter Hradiský má vyše 20-ročnú prax v oblasti obchodu, biznis distribúcie a služieb. Do Edenred prináša medzinárodné skúsenosti,
ktoré získal na riadiacich pozíciách v 6 európskych krajinách. Jeho meno sa spája aj so značkou Lyreco, ktorá sa pod jeho vedením transformovala zo start-upu na silnú a stabilnú spoločnosť s medzinárodným renomé.

Úspech každej firmy sa odvíja od spokojnosti zamestnancov, od ich rastu a pracovných úspechov. To je pracovná filozofia, ktorú chce spolu so svojimi skúsenosťami zúročiť v Edenred Slovakia. Aktuálna situácia na trhu je pre neho výzvou, ako začať novú etapu spoločnosti. „Je to unikátna príležitosť budovať nové partnerstvá, ktoré prinesú novú energiu do nej samotnej aj smerom k našim partnerom – užívateľom, klientom, ako aj našim zamestnancom, pre ktorých chceme byť značkou prvej voľby,“ vyjadril sa Peter Hradiský.

Ako generálny riaditeľ chce pokračovať v dynamickej digitalizácii spoločnosti na všetkých jej úrovniach. Jeho cieľom je udržať vedúcu pozíciu spoločnosti v starostlivosti o zamestnancov aj prostredníctvom motivačnej a odmeňovacej platformy fixných a flexibilných benefitov.
Je presvedčený, že cesta k dosiahnutiu tohto cieľa vedie cez digitálne riešenia. Dana Sintejudean, regionálna riaditeľka pre strednú a východnú Európu, dopĺňa: „Som rada, že môžem privítať Petra v tejto úlohe v Edenred. Jeho medzinárodné skúsenosti a know-how v oblasti manažmentu a predaja sú veľkým prínosom pre ďalší rozvoj nášho podnikania, ako aj
pre posilnenie našej efektivity na trhu, kde vidíme príležitosť rásť, či už v oblasti zamestnaneckých výhod, alebo pri urýchľovaní digitalizácie celej spoločnosti.“

---

O Edenred

Skupina Edenred je popredná digitálna platforma v oblasti služieb a platieb a každodenný spoločník pre ľudí v práci, spájajúci viac ako 50 miliónov používateľov a 2 milióny partnerských obchodníkov v 46 krajinách prostredníctvom viac ako 850 000 firemných klientov.

Spoločnosť Edenred ponúka špecifické platobné riešenia v oblasti stravovania (napríklad stravovacie benefity) a mobility (riešenia v sfére multi-energy, správy, mýta, parkovania a dochádzania za prácou), stimuly (darčekové karty, platformy na angažovanosť zamestnancov) a korporátne platby (napríklad virtuálne karty).

V duchu hesla spoločnosti „Enrich connections. For good.“ tieto riešenia zlepšujú blahobyt a kúpnu silu používateľov. Zvyšujú atraktivitu spoločností a ich efektivitu a oživujú trh práce a miestnu ekonomiku. Podporujú taktiež prístup k zdravším potravinám, produktom ohľaduplnejším k životnému prostrediu a uľahčujú mobilitu.

10 000 zamestnancov spoločnosti Edenred je odhodlaných vytvárať zo sveta práce prepojený ekosystém, ktorý je každý deň bezpečnejší, efektívnejší a zodpovednejší.

V roku 2020 skupina Edenred vďaka svojim globálnym technologickým aktívam dokázala urobiť biznis v objeme takmer 30 miliárd eur, a to predovšetkým prostredníctvom mobilných aplikácií, online platforiem a kariet.

Spoločnosť Edenred je kótovaná na burze cenných papierov Euronext Paris a je zahrnutá v nasledujúcich indexoch: CAC Next 20, CAC Large 60, Euronext 100, FTSE4Good a MSCI Europe.

Logá a ďalšie ochranné známky uvedené v tejto tlačovej správe sú registrované ochranné známky spoločnosti Edenred S. E., jej dcérskych spoločností alebo tretích strán. Nesmú byť použité na komerčné účely bez predchádzajúceho písomného súhlasu ich
vlastníkov.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram