Všetky produkty

Stravovanie

Stravovacia poukážka Ticket Restaurant

Stravný lístok Ticket Restaurant je garantom slobodného výberu jedál v najširšej sieti reštaurácií a stravovacích zariadení na Slovensku.

Stravovacia karta Ticket Restaurant

Stravovacia karta Ticket Restaurant® je elektronickou formou papierových stravných lístkov v elektronickej podobe, určená na platby prostredníctvom POS terminálov a cez SMS.

Darčeky a benefity

Darčeky

Darčekové poukážky Edenred poukážky Darčeky
a e-Ticket® sprostredkujú nákupy darčekov v značkových predajniach oblečenia, obuvi, bižutérie, klenotov, elektroniky, športových potrieb ako aj v kníhkupectvách atď.

Služby

Relax

Darčekové poukážky Edenred poukážky Služby a e-Ticket® otvárajú brány do sveta regenerácie, relaxu a aktívnej rekreácie. Sú akceptované v širokej sieti športových, relaxačných, zdravotných a kultúrnych zariadení.

Cestovanie

Darčekové poukážky Edenred poukážky Služby a e-Ticket® sú akceptované v sieti renomovaných cestovných kancelárií na celom Slovensku a sprístupnia ich držiteľom pobytové i poznávacie zájazdy, liečebné či kúpeľné pobyty podľa ich preferencií a výberu.

Zdravie

Prispejte zamestnancom na zdravotnú starostlivosť formou Edenred poukážok Služby a e-Ticket®, ktoré im sprístupnia preventívne prehliadky, očkovania či rehabilitačné programy vo vybraných zdravotných zariadeniach.

Vzdelávanie

Na zabezpečenie vzdelávania zamestnancov sú ideálnym riešením Edenred poukážky Služby a e-Ticket® akceptované v sieti vybraných poskytovateľov vzdelávania s dôrazom na jazykové, počítačové a ekonomické školenia.

Správa benefitov cez web

Benefitový portál

Benefitový portál je online nástroj na flexibilnú správu zamestnaneckých benefitov. Zamestnancovi sú v cafeterii pridelené body, ktoré vymieňa z katalógu benefitov za benefity podľa vlastných preferencií.

Odmeňovací portál

Odmeňovací portál je online nástroj na motiváciu obchodných partnerov a reprezentantov vytvorený za účelom zvyšovania obratu, podávania nadštandardných výkonov a k budovaniu lojality.

Riešenie pre sociálnu oblasť

Ticket Service

Poukážka Ticket Service® je určená pre najefektívnejšie vyplácanie sociálnych dávok a príspevkov v hmotnej núdzi.

Reklama so stravnými lístkami

Reklama so stravnými lístkami

b2c marketing Ticket Restaurant® je službou priameho marketingu, ktorá Vám umožňuje propagovať Vaše služby a produkty priamo koncovým používateľom Ticket Restaurant®.