Ste akceptačné miesto - prevádzka?

Akceptovaním stravovacích poukážok Ticket Restaurant® vo Vašej prevádzke:

• Získate množstvo nových zákazníkov z radu držiteľov našich poukážok.
• Poukážky Ticket Restaurant® a stravovaciu kartu dnes využíva už väčšina zamestnávateľov ako jednoduchú a pohodlnú formu splnenia si zákonnej povinnosti v oblasti stravovania zamestnancov. Mnohí zamestnanci tak prednostne navštevujú tie zariadenia, ktoré im umožňujú platiť našimi poukážkami.
• Navyše, zo skúsenosti vieme, že užívatelia platiaci poukážkou často minú viac ako iba hodnotu poukážky a zvyšok doplatia hotovosťou. Budú sa k Vám opätovne vracať, pretože mnohí dostávajú poukážky pravidelne.
• Podpisom zmluvy navyše získate bezplatnú propagáciu Vašej prevádzky vo vyhľadávači prevádzok s geolokalizáciou na tejto webovej stránke a v aplikácii "TR karta".

Najjednoduchší spôsob, ako sa stať miestom akceptujúcim naše stravné lístky, darčekové poukážky, stravovacie karty či mobilné platby kartou, je vyplniť formulár a v ňom označiť možnosť "Chcem byť akceptačným miestom". My vás následne budeme kontaktovať.

Poukážky Edenred Slovakia, s.r.o., využíva 23 000 organizácii a viac ako 225 000 užívateľov. Uvádzaním nových produktov neustále získavame ďalších zákazníkov. Ak sa rozhodnete stať sa našim akceptačným partnerom, zvýšite si svoj obrat! Pridajte sa aj Vy do našej siete partnerov, ktorá obsahuje viac ako 31 000 akceptačných miest!