Edenred
Benefity Café
Edenred Benefity Café je váš internetový e-shop, kde môžete 24 hodín denne nakupovať a vyberať si z ponuky 22 000 partnerov až v 11 kategóriách a čerpať tak svoje benefity.
Stravovanie
Cestovanie
Kultúra
Šport
Ubytovanie
Vzdelávanie
Zážitky
Darčeky
Krása
Zdravie
Relax

Rýchle a jednoduché čerpanie benefitov, stačí len

1.
Prihlásiť sa

Na váš pracovný e-mail vám boli zaslané osobné prihlasovacie údaje. Prejdite na webový portál Edenred Benefity Café a prihláste sa do svojho účtu pomocou prihlasovacích údajov z e-mailu.

V prípade, že ste nedostali osobné prihlasovacie údaje a webovú adresu Edenred Benefity Café vašej spoločnosti, obráťte sa na personálne oddelenie vo vašej spoločnosti.
2.
vybrať si benefit

Prejdite do vyhľadávača prevádzok, prezrite si partnerské prevádzky a vyberte si partnera, u ktorého chcete minúť dostupné finančné prostriedky pripísané na vašom účte.

3.
zvoliť si spôsob platby

V Edenred Benefity Café nájdete pri každom partnerovi v spodnej časti ponuky vyobrazené všetky možné spôsoby platby, ktoré daný partner akceptuje.

Za vybrané benefity je možné zaplatiť kartou Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka, elektronickou poukážkou (voucher) Edenred e-Ticket®, zaplatiť priamo v partnerských e-shopoch alebo máte možnosť si zakúpiť papierové poukážky Edenred Darčeky a Služby a tie následne použiť ako platidlo vo vami vybranej prevádzke.

Nenašli ste v Edenred Benefity Café svoju obľúbenú prevádzku alebo spoločnosť, v ktorej pracujete, ešte Edenred Benefity Café nevyužíva?
Odporučte nám ju.