Podporme reštaurácie
a rozozvučme ich spoločne štrnganím príborov.
Je to láska.
Naše reštaurácie sme podporili už
2
5
9
2
1
9
krát
Odmenu za podporu reštaurácií
sme rozdali už
0
3
0
0
0
0
krát
Zapojte sa a podržme ich spoločne
Trvalo to pridlho – aj pre nás, aj pre ne. Ale naše obľúbené  reštaurácie sú späť. Potrebujú však našu pomoc, a pretože nám na nich záleží, spúšťame výzvu Poďme sa najesť. Priložte príbor k dielu aj vy. Stačí, keď sa pôjdete najesť a na znak podpory si štrngnete príborom.
Čím viac obedov, tým väčšia podpora. Spoločnými silami  tak opäť rozozvučíme “veľké štrnganie príborov”  a vrátime ho tam, kam patrí – do reštaurácií.
A navyše, za každý piaty obed nad 5 € 
s kartou Ticket Restaurant®, vás odmeníme 5 eurami.

30 000 obedov sme rozdali k 9. 7. 2020.
Podmienky kampane
Galéria výzvy #PodmeSaNajest
Pomôžte nám šíriť výzvu ďalej. Odfoťte si aj vy symbol štrngajúcich príborov alebo natočte krátke video a pridajte ho na svoje sociálne siete s hashtagom #PodmeSaNajest a označením @edenredslovakia.
O Edenred výzve
Výzva Poďme sa najesť je súčasťou medzinárodnej iniciatívy skupiny Edenred, v rámci ktorej bol zriadený fond určený na aktivity k zmierneniu dopadov pandémie koronavírusu, medzi ktoré patrí aj podpora reštaurácií v sieti Ticket Restaurant® od Edenred.

A preto vás vyzývame, Poďte sa najesť!

Reštaurácie sú priestory, kam chodíme nielen za jedlom, ale sú to aj miesta, kde sa radi stretávame, a niektoré z nich doslova milujeme. Teraz je ten správny čas, viac než kedykoľvek predtým, aby sme ich svojou návštevou podržali.
Už to trvalo pridlho.
Poďme sa najesť. :)