Edenred a projekty

Po šesnástykrát podporujeme Deň narcisov

Edenred podporuje Den narcisov
V piatok 13. apríla 2018 vás opäť oslovili dobrovoľníci Ligy proti rakovine a ponúkli vám žltý narcis. Už po šesnástykrát sa na zbierke organizovanej na podporu onkologických pacientov zúčastnila aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok Ticket Restaurant® dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Opäť sme darovali krv

25. mája 2017 niektorí naši odvážnejší kolegovia darovali krv, aby tak pomohli ľuďom, ktorí to potrebujú.

fotky z Darovania krvi 2017 fotky z Darovania krvi 2017 fotky z Darovania krvi 2017 fotky z Darovania krvi 2017

Po pätnástykrát podporujeme Deň narcisov

Edenred podporuje Den narcisov V piatok 7. apríla 2017 vás opäť oslovia dobrovoľníci Ligy proti rakovine a ponúknu vám žltý narcis. Pripnite si ho aj vy a vyjadrite tak podporu onkologickým pacientom. Už po pätnástykrát sa na zbierke podieľa aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok Ticket Restaurant® dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Deň narcisov môžete podporiť aj vy týmito spôsobmi:
• na účet zbierky: SK09 0900 0000 0054 5454 5454
• darovaním dobrovoľného finančného príspevku do pokladničiek nachádzajúcich sa v našej bratislavskej pobočke v termíne od 3. apríla do 7. apríla 2017,
prípadne priamo v deň zbierky - 7. apríla 2017 do pokladničiek, s ktorými vás oslovia dobrovoľníci LPR
• zaslaním SMS v hodnote 2 eurá s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti mobilných operátorov Orange, Telekom, O2 a Štvorka v termíne od 27. marca do 15. apríla 2017
• darovaním dobrovoľného finančného príspevku prostredníctvom darovacieho portálu www.darujme.sk v termíne od 27. marca do 15. apríla 2017

Ak aj Vy prispejete, váš príspevok či zaslaná SMS umožnia Lige proti rakovine realizovať a financovať projekty a programy pre onkologických pacientov, pôsobiť v oblasti prevencie či podporovať klinické a výskumné projekty.

Zúčastnili sme sa dobročinnej akcie v rámci projektu Ideal Care Day

Ideal care day v Edenred Slovakia 2016 Ideal care day v Edenred Slovakia 2016
Zamestnanci Edenredu na celom svete sa každý rok v rámci medzinárodnej aktivity s názvom „Ideal Care Day“ zapájajú do dobročinných činností.

My na Slovensku sme odovzdali potraviny a stravovacie poukážky Ticket Restaurant® mladým dospelým v kríze, ženám a deťom z azylového domu Brána do života.

Aj tento rok sme spoločne s klientmi azylového domu a šéfkuchárom zo Chefparade uvarili rôzne vianočné dobroty, upiekli a ozdobili vianočné pečivo.

Prispeli sme do Vianočného bazáru chalaňov

Edenred podporil Bazar chalanov aj v 2015 V dňoch 9.12. – 12.12.2016 sa vo V-klube (Národnom osvetovom centre) na nám.SNP v Bratislave uskutoční už siedmy ročník charitatívneho projektu Vianočný bazár chalaňov. Obľúbení slovenskí herci z divadla Astorka - Lukáš Latinák, Róbert Jakab a Marián Miezga - budú od širokej verejnosti zbierať dary, ktoré následne v bazári predajú. Výťažok z predaja darovaných predmetov investujú do prospešných projektov „ZažiTo-K“ (cieľom projektu je pozvať deti, ktoré sú na vozíkoch, na miesta, ktoré doteraz nemali možnosť navštíviť , napr. zdolanie turistického chodníka v Tatrách...), "BLACK & WHITE“ (projekt združenia OZ Equity, ktoré sa venuje znevýhodneným skupinám a jednotlivcom rómskej národnosti a snaží sa o rozvoj ich vzdelania, talentu a integráciu do spoločnosti), občianskemu združeniu Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom - Levoča, (SPOSA - L). združujúcu rodičov detí s autizmom, ktorí sa v rámci dostupných možností snažia zlepšiť kvalitu života autizmom postihnutých osôb a ich rodín.

Na zbierke sa podieľa aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o. Poskytli sme stravovace poukážky na nákup surovín, z ktorých hlavní aktéri budú variť jedlá predávané počas charitatívneho bazáru.

Podporili sme Junior Ambasádorov UNICEF

UNICEFDarovali sme stravovacie poukážky. na zakúpenie obedov počas mesiacov október – december 40 dobrovoľníkom UNICEFu.

Podporili sme takto vzdelávací program, prostredníctvom ktorého UNICEF dostáva dieťa, jeho prežívanie a potreby do centra pozornosti na školách v našej krajine.

Junior Ambasádori pomáhajú vzdelávať žiakov na slovenských školách o  ich právach, zároveň im prinášajú informácie o tom, ako sa žije ich rovesníkom v iných častiach sveta. Cieľom týchto prednášok je rozvíjať u detí rešpekt voči ľudským bytostiam, základným slobodám a prírodnému prostrediu, pripraviť ich na zodpovedný život v slobodnej spoločnosti a zvýšiť účasť mladých ľudí na občianskych aktivitách.

Podporili sme podujatie pre hendikepované deti

V nedeľu 21.augusta 2016 sa v amfiteátri v Banskej Štiavnici konal už 7. ročník kultúrno-benefičného podujatia "OSMIDIV"pre mentálne a zdravotne postihnuté deti. Pre účely organizácie festivalu sme darovali stravovacie poukážky Ticket Restaurant®.
Hendikepované deti sa tak aj vďaka našej pomoc mohli naučiť nové zručnosti na workshopoch ako exotické tance ZUMBA, maľovanie na textil, na tričká a na drevené výrobky, výrobu šperkov, strieľanie z kuše na terč, prácu s drôtom, prútikárstvo a maľovanie na tvár. Kultúrne podujatie navštívilo 534 hendikepovaných osôb spolu so svojím doprovodom zo 17 ústavov a zariadení z  troch krajov Slovenska.

fotka z benefičnej akcie Osmidiv 2016 fotka z benefičnej akcie Osmidiv 2016 fotka z benefičnej akcie Osmidiv 2016 fotka z benefičnej akcie Osmidiv 2016

Sme radi, keď pomáhame!

Krajiny Edenredu na celom svete opäť oslávili Deň Zeme zapojením sa do dobrovoľníckych činností zameraných na ochranu prírody a životného prostredia pod názvom Ideal green by Edenred.
Na Slovensku sme sa 21. apríla 2016 podujali vo svojom voľnom čase vyčistiť les, narúbať drevo, pohrabať lístie a vymaľovať lavičky v Horskom Parku v Bratislave.

19. mája 2016 sa naši kolegovia už po tretíkrát odhodlali darovať krv. Niektorí sa pridali po prvý raz a všetci tak pomohli správnej veci.

fotka Den Zeme 2016 fotka Den Zeme 2016 fotka Den Zeme 2016 fotky z darovania krvi 2016

Po štrnástykrát sme podporili Deň narcisov

Edenred podporuje Den narcisov V piatok 15. apríla 2016 vás opäť oslovili dobrovoľníci Ligy proti rakovine a ponúkli vám žltý narcis. Ak ste si v tento deň pripli narcis, vyjadríli ste podporu onkologickým pacientom.
Už po štrnásty raz sa na zbierke podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok Ticket Restaurant® dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Deň narcisov ste mohli podporiť aj vy týmito spôsobmi:
• na účet zbierky č. SK40 1100 0000 0026 2974 0400
• darovaním dobrovoľného finančného príspevku do pokladničiek nachádzajúcich sa v našej bratislavskej pobočke v termíne od 11. apríla do 15. apríla 2016,
prípadne priamo v deň zbierky - 15. apríla 2016 do pokladničiek, s ktorými vás oslovia dobrovoľníci LPR
• zaslaním SMS* s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 4. apríla do 22. apríla 2016.

Ak ste aj Vy prispeli, váš príspevok či zaslaná SMS umožnia Lige proti rakovine realizovať a financovať projekty a programy pre onkologických pacientov, pôsobiť v oblasti prevencie či podporovať klinické a výskumné projekty.

*Cena 1 SMS je 2 €. Operátor odvedie na zbierku celú túto sumu a samotné zaslanie SMS zákazníkovi nespoplatňuje.

Podporujeme charitatívny projekt Vianočný bazár chalaňov

V dňoch 11.12. – 14.12.2015 sa vo V-klube (Národnom osvetovom centre) na nám.SNP v Bratislave uskutoční charitatívny projekt Vianočný bazár chalaňov. Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Róbert Jakab a Marián Miezga - známi slovenskí herci z divadla Astorka – budú od širokej verejnosti zbierať dary, ktoré následne v bazári predajú. Výťažok z predaja darovaných predmetov investujú do prospešných projektov „USMEJ SA MAMA“ (mamičkám z Náruče záchrany, ktoré sa ocitli bez partnera, bez rodiny, bez zázemia), "BLACK & WHITE - Žime spolu!" (projekt združenia Equity o.z., ktoré sa venuje znevýhodneným skupinám a jednotlivcom rómskej národnosti a snaží sa o rozvoj ich vzdelania, talentu a integráciu do spoločnosti), organizácii Belasý Motýľ združujúcu muskulárnych dystrofikov a občianskemu združeniu RESOTY, ktoré sa v rámci projektu „Zážitky vracajú zmysel života“ venuje návratu ľudí s ťažkým osudom a minulosťou naspäť do spoločnosti.

Na zbierke sa podieľa aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o. Poskytli sme stravovace poukážky na nákup surovín. Majko Miezga za ne pripraví Miezgacinky – palacinky s nutelou alebo džemom a Robino Jakab bude robiť jeho preslávené nakladané hermelíny rozdávané počas tejto charitatívnej akcie.

Aj tento rok sme participovali na medzinárodnej charitatívnej aktivite „Raj pre všetkých"

Edenred každoročne usporadúva medzinárodný deň s názvom „Eden for all“ (Raj pre všetkých), počas ktorého sa zamestnanci zapájajú do dobročinných aktivít.

Tento rok (december 2015) sme spoločne s klientkami z Občianskeho združenia Brána do života a šéfkuchárom zo Chefparade uvarili vianočné menu, upiekli a ozdobili vianočné pečivo.
Tým, ktorí to najviac potrebujú, sme odovzdali potraviny a stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Tieto potraviny a stravné lístky využíva združenie pre svojich klientov v čase ich najväčších životných kríz.

projekt Eden for all projekt Eden for all projekt Eden for all projekt Eden for all

Pomáhame deťom

V piatok 4. decembra vyjdú už po sedemnástykrát do ulíc dobrovoľníci s pokladničkami s usmiatym Hugom - maskotom zbierky Hodina deťom. Hodina deťom je celoročná verejná finančná zbierka organizovaná Nadáciou pre deti Slovenska od roku 1999. Je jednou z foriem podpory užitočných a jedinečných projektov zameraných na rozvoj osobnosti a tvorivosti u detí, na rozvíjanie ich individuálneho potenciálu v závislosti od zdravotného stavu, talentu či hendikepu, na skvalitňovanie školského prostredia, rozvoj komunít i bezpečného prostredia pre deti a tiež na intervenčné projekty, ktorých cieľom je riešiť problémové situácie detí.

Hodinu deťom podporujeme aj my poskytnutím stravných lístkov Ticket Restaurant®.

Opäť sme predstavili projekt FOOD v rámci osláv Francúzskeho národného sviatku

Pri príležitosti osláv Francúzskeho národného sviatku sa v utorok 14. júla 2015 na Hlavnom námestí v Bratislave konalo kultúrne podujatie. Akciu sprevádzanú koncertmi slovenských a francúzskych skupín zorganizovala Francúzsko–Slovenská Obchodná Komora.

Ako jej členovia sme aj tento rok na námestí predstavili nielen naše produkty a služby, ale opäť sme verejnosti priblížili európsky projekt FOOD. V rámci FOODu sa na jednej strane snažíme presadzovať zlepšenie nutričných hodnôt jedál ponúkaných v reštauráciách, na strane druhej edukujeme spotrebiteľov pri výbere správnej stravy. V konečnom dôsledku tak bojujeme proti obezite a nesprávnym stravovacím návykom.

Pre verejnosť sme pripravili zaujímavý sprievodný program. Odborníčky z Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorý s nami na tomto projekte participuje, záujemcom zmerali cholesterol. Následne im odporučili, čo robiť pre zachovanie ideálnych hodnôt.

projekt FOOD na Hlavnom námestí projekt FOOD na Hlavnom namesti projekt FOOD na Hlavnom namesti projekt FOOD na Hlavnom namesti

Darovali sme krv

28. mája 2015 sa niektorí naši kolegovia odhodlali darovať krv. Pre niektorých to bolo po prvýkrát. Prejavili veľkú dávku odvahy a ľudskosti a pomohli tak správnej veci.

fotky z Darovania krvi 2015 fotky z Darovania krvi 2015 fotky z Darovania krvi 2015 fotky z Darovania krvi 2015

Aj tento rok sme sa v rámci Dňa Zeme zapojili do verejnoprospešných aktivít

Skupina Edenred v súlade s jej stratégiou správať sa zodpovedne opäť oslávila Deň Zeme. Krajiny Edenredu na celom svete sa spoločne zapojili do dobrovoľníckych činností zameraných na ochranu prírody a životného prostredia pod názvom Ideal green by Edenred.

5. mája 2015 sa aj naši kolegovia podujali vyčistiť les, narúbať drevo, pohrabať lístie a pozametať cestičky v bratislavskom Horskom Parku.

Den Zeme 2015 Den Zeme 2015 Den Zeme 2015 Den Zeme 2015

Už po trinástykrát sme podporili Deň narcisov

Edenred podporuje Den narcisov V piatok 27. marca 2015 vás pri príležitosti konania už 19. ročníka Dňa narcisov opäť oslovili dobrovoľníci Ligy proti rakovine a ponúkli vám žltý narcis.
Už po trinásty raz sa na zbierke podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok Ticket Restaurant® dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Deň narcisov ste mohli podporiť aj vy týmito spôsobmi:
• na účet zbierky č. 2629740400/1100 v období od 9. marca do 27. marca 2015
• darovaním dobrovoľného finančného príspevku do pokladničiek nachádzajúcich sa v našich pobočkách v termíne od 17. marca do 27. marca 2015, prípadne priamo v deň zbierky - 27. marca 2015 do pokladničiek, s ktorými vás oslovia dobrovoľníci LPR
• zaslaním SMS* s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 9. marca do 31. marca 2015.

*Cena 1 SMS je 2 €. Operátor odvedie na zbierku celú túto sumu a samotné zaslanie SMS zákazníkovi nespoplatňuje.

Opäť sme sa zúčastnili na medzinárodnej charitatívnej aktivite „Raj pre všetkých"

Edenred každoročne na výročie Všeobecnej deklarácie ľudských práv usporadúva medzinárodný deň s názvom „Eden for all“ (Raj pre všetkých). Naši zamestnanci sa pri tejto príležitosti dobrovoľne zapájajú do dobročinných aktivít.

Tento rok sme pomohli ľuďom z Občianskeho združenia Brána do života. Pre klientov centra – obete domáceho násilia - sme koncom novembra 2014 pripravili program v bratislavskom Horskom parku. Navarili sme si spolu guláš, pripravili sme vianočné dekorácie, zdobili sme medovníčky a vianočný stromček.
Tým, ktorí to najviac potrebujú, sme odovzdali potraviny a stravovacie poukážky Ticket Restaurant®. Tieto potraviny a stravenky využíva združenie pre svojich klientov v čase ich najväčších životných kríz.

O našej spolupráci vyšiel aj krátky článok v Petržalských novinách.

projekt Eden for all projekt Eden for all projekt Eden for all projekt Eden for all

Podporili sme Vianočný bazár chalaňov

V dňoch 12.12. – 15.12.2014 sa v bratislavskom V-klube uskutočnil charitatívny projekt Vianočný bazár chalaňov. Štyria známi slovenskí herci z divadla Astorka – Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga a Róbert Jakab vyzbierali dary od širokej verejnosti, ktoré v bazári následne predali. Výťažok z predaja darovaných predmetov investujú do zaujímavých projektov - napr. na podporu integrácie detí a mládeže z detských domovov či na rozvoj aktivít v oblasti vzdelávania a práce telesne postihnutých ľudí.

Na zbierke sa podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o. Pomohli sme poskytnutím stravovacích poukážok na nákup surovín pre prípravu jedál, ktoré boli rozdávané počas tejto charitatívnej akcie.

Pomáhame deťom a učíme ich zdravo sa stravovať

Generalny riaditel Edenred Slovakia, Stephane Dufour, pri odovzdavani jednej z vyhier

28. novembra 2014 sa uskutočnil už 16. ročník verejnej zbierky „Hodina deťom“. Jedným z cieľov tohtoročnej kampane bolo ROZVÍJAŤ tému detí a ich potrieb, význam prostredia komunít a škôl (nízkoprahové kluby, detské domovy, hendikepované deti, sociálne slabé deti, deti nadané i bežné, a i.) a problematiku „Každé dieťa potrebuje blízkeho človeka.“
Hodina deťom je celoročná verejná finančná zbierka organizovaná Nadáciou pre deti Slovenska od roku 1999. Je jednou z foriem podpory užitočných a jedinečných projektov zameraných na rozvoj osobnosti a tvorivosti u detí, na rozvíjanie ich individuálneho potenciálu v závislosti od zdravotného stavu, talentu či hendikepu, na skvalitňovanie školského prostredia, rozvoj komunít i bezpečného prostredia pre deti a tiež na intervenčné projekty, ktorých cieľom je riešiť problémové situácie detí.

Do zbierky sa zapojili stovky dobrovoľníkov z celého Slovenska, ktorí aktívne oslovovali ľudí, aby prispeli ľubovoľnou finančnou sumou. Na zbierke sa podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia. Poskytli sme stravné lístky Ticket Restaurant® dobrovoľníkom zapojeným do zbierky.

A nielen to! Aj tento rok sme sa podieľali na výchovnom projekte organizovanom Francúzskym veľvyslanectvom na Slovensku s názvom „Taste week“. V rámci tohto projektu boli organizované viaceré aktivity prezentujúce dôležitosť zdravého stravovania, o ktorom sa deti dozvedeli zábavnou formou. V tomto prípade sme poskytli stravovacie poukážky Ticket Restaurant® na nákup surovín, ktoré boli použité pre výchovné aktivity formou rôznych súťaží a hier.

Deň Zeme sme oslávili čistením bratislavského Horského parku

Skupina Edenred na celom svete opäť spoločne oslávila Deň Zeme dobrovoľníckymi aktivitami zameranými na ochranu prírody a životného prostredia pod názvom Edenred goes green.

11. apríla 2014 sa aj 16 našich kolegov zúčastnilo aktivity v Horskom Parku v Bratislave. Kolegovia urobili kus práce, kedy v súlade s Edenred stratégiou pomáhali udržiavať prostredie okolo nás, čistili cestičky, natierali lavičky a rúbali drevo.

Den Zeme 2014 Den Zeme 2014 Den Zeme 2014 Den Zeme 2014

Už po dvanástykrát sme podporili Deň narcisov

Edenred podporil Den narcisov11. apríla 2014 sa pod záštitou Ligy proti rakovine konal 18. ročník verejno-prospešnej finančnej zbierky Deň narcisov.

Financie vyzbierané v Deň narcisov prerozdeľuje LPR späť do projektov, na ktoré prichádzajú žiadosti zo všetkých regiónov Slovenska. Generálna rada LPR rozhoduje o prerozdelení výťažku v troch hlavných oblastiach a to:
• psychosociálna starostlivosť o onkologických pacientov a služby pre zlepšenie kvality ich života i života ich najbližších
• výchova, informovanosť a prevencia zameriavajúca sa nie len na pacientov, ale na širokú verejnosť a najmä na mládež
• prenos výsledkov klinického a základného výskumu do diagnostiky, liečby a rehabilitácie onkologických pacientov
Všetky vyzbierané peniaze teda LPR SR vracia do spoločnosti a do vlastných projektov, ktorými priamo poskytuje služby a pomáha tým, ktorí bojujú s rakovinou.

Už po dvanásty raz sa na zbierke podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Opäť sme oslávili Deň Zeme

Už po niekoľkýkrát oslávila celá skupina Edenred spoločne Deň Zeme dobrovoľníckymi aktivitami zameranými na ochranu prírody pod názvom Edenred goes green.

V piatok, 26. apríla 2013 sa naši zamestnanci zapojili do údržby zelene v chránenom areáli Dunajský ostrov. Podarilo sa im nasadiť dokopy až 200 nových stromčekov. Aj tentokrát sme akciu zorganizovali v spolupráci s BROZ (Bratislavské ochranárske združenie).

Den Zeme 2013 Den Zeme 2013 Den Zeme 2013 Den Zeme 2013

Zúčastnili sme sa na medzinárodnej charitatívnej aktivite „EDEN pre všetkých"

Edenred opäť zorganizoval deň venovaný charitatívnym aktivitám na celom svete - „Eden pre všetkých".

Naši zamestnanci neváhali a 18. januára 2013 sa zapojili. Pomohli tým, ktorí potrebujú pomoc - ľuďom bez domova dočasne prebývajúcim v Nocľahárni sv. Vincenta v Bratislave. Roztriedili zbierku šatstva a spoločne uvarili guláš. Zároveň naša spoločnosť podporila stravovanie bezdomovcov formou poskytnutia poukážok.

projekt Eden for al projekt Eden for al projekt Eden for al projekt Eden for al

Oslávili sme "Sviatok dobytia Bastily"

Vo štvrtok 12. júla 2012 sa na Hlavnom námestí v Bratislave konalo kultúrne podujatie pri príležitosti osláv "dobytia Bastily". Akciu zorganizovala Francúzsko–Slovenská Obchodná Komora spoločne s Francúzskym velvysľanectvom.

Aj tento rok sme ako jej členovia na námestí predstavili nielen naše produkty a služby, ale opäť sme verejnosti priblížili európsky projekt FOOD. V rámci FOODu sa na jednej strane snažíme presadzovať zlepšenie nutričných hodnôt jedál ponúkaných v reštauráciách, na strane druhej edukujeme spotrebiteľov pri výbere správnej stravy. V konečnom dôsledku tak bojujeme proti obezite a nesprávnym stravovacím návykom.

Pre verejnosť sme pripravili zaujímavý sprievodný program. Odborníčky z Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorý s nami na tomto projekte participuje, záujemcom zmerali tlak a cholesterol. Následne im odporučili, čo robiť pre zachovanie ideálnych hodnôt.

Účastníci sa tiež okrem iného mohli zabaviť pri koncertoch slovenských a francúzskych skupín.

projekt FOOD na Hlavnom námestí projekt FOOD na Hlavnom namesti projekt FOOD na Hlavnom namesti projekt FOOD na Hlavnom namesti

Opäť sme oslávili Deň Zeme

Ako každý rok, aj túto sezónu spoločne oslávila celá skupina Edenred Deň Zeme zaujímavými dobrovoľníckymi aktivitami pod názvom "Edenred goes green".

V piatok, 27. apríla 2012 sa naši zamestnanci zapojili do čistenia prírodnej rezervácie v Starom háji v Petržalke, kde sa ešte zachoval pôvodný pralesnatý charakter lužného lesa. Aj tentokrát sme akciu organizovali v spolupráci s BROZ (Bratislavské ochranárske združenie) a Štátnou ochranou prírody.

Den Zeme 2012 Den Zeme 2012 Den Zeme 2012 Deň Zeme 2012

Už po desiatykrát sme podporili Deň narcisov

Edenred podporil Den narcisov13. apríla 2012 sa pod záštitou Ligy proti rakovine konal 16. ročník verejno-prospešnej finančnej zbierky Deň narcisov.

Vyzbierané finančné prostriedky vracia Liga proti rakovine späť verejnosti vo forme financovania a realizovania vlastných programov a projektov na podporu onkologických pacientov i širokej verejnosti, ku ktorým patria: Centrá pomoci Ligy proti rakovine, Linka pomoci a poradenská služba, ubytovacie zariadenie pre rodičov hospitalizovaných detských onkologických pacientov, rekondičné pobyty pre dospelých onkologických pacientov, edukačné a informačné materiály pre širokú verejnosť, vzdelávanie mladej generácie v oblasti prevencie vo forme projektu Onkologická výchova, tábory pre detských onkologických pacientov realizované spolu s Klubom Detskej Nádeje. Nezanedbateľná je však aj podpora zdravotníckych a nemocničných zariadení, hospicov či paliatívnych oddelení nemocníc prostredníctvom financií venovaných na nevyhnutné prístrojové vybavenie i podpora klinických a výskumných projektov.

Už po desiaty raz sa na zbierke podieľala aj naša spoločnosť Edenred Slovakia, s.r.o., ktorá pomohla poskytnutím stravovacích poukážok dobrovoľníkom zapojeným do zbierky počas Dňa narcisov.

Edenred generálnym partnerom konferencie "BIZNIS FÓRUM 2012"

4. apríla 2012 sa v hoteli Holiday Inn v Bratislave uskutočnila konferencia BIZNIS FÓRUM organizovaná spoločnosťou Sofisol spol. s r.o.. Na konferencii k téme "Globálna recesia - príležitosť pre najlepších" vystúpili so svojimi názormi na podnikanie a skúsenosťami formou „success talks“ úspešní a špičkoví manažéri zo Slovenska i z Čiech.

Biznis Fórum 2012 Edenred generalnym partnerom Biznis Forum 2012

Opäť sme sa zúčastnili charitatívnej medzinárodnej aktivity „EDEN pre všetkých“

5. decembra 2011 Edenred zorganizoval druhý ročník „EDEN pre všetkých“ - dňa venovaného charitatívnym aktivitám na celom svete!

Minulý rok sme v rámci Eden for All pomáhali v prístrešku pre bezdomovcov. Tento rok sme v predvečer Mikuláša aj v súvislosti s projektom FOOD podporili kurz varenia pre deti v „tínedžerskom“ veku z detských domovov Modra-Harmónia a Bratislava-Vrakuňa. Šéfkuchári školy varenia „Chef Parade“ naučili deti, ako si uvariť zopár chutných a dravých jedál a zároveň im pri príprave asistovali dobrovoľníci z radov našich zamestnancov.
Keďže sa táto mimoriadne vydarená akcia konala v predvečer Mikuláša, deti od našej spoločnosti dostali prekvapenie v podobe mikulášskych balíčkov.

Eden for all 2011 Eden for all 2011

Darovali sme nové dresy futbalistom zo zatopenej obce Kochanovce

Odovzdavanie dresov starostovi obce Kochanovce

Minulý rok v lete počas záplav prišla obec Kochanovce o miestne futbalové ihrisko ležiace v blízkosti rieky Laborec. Rozvodnená rieka vtedy zničila nielen oplotenie, hraciu plochu, celý trávnik, ale narobila veľké škody aj v šatniach hráčov.

Tento rok sa rozhodli futbaloví nadšenci, prevažne obyvatelia obce, že mu navrátia niekdajšiu podobu.

Pomohli sme aj my. Futbalovému tímu dorastencov sme darovali dresy. 25. novembra 2011 ich v priestoroch našej spoločnosti osobne prevzal starosta obce Kochanovce - pán Miroslav Porochnavý.

Prajeme hráčom, aby im priniesli veľa športových úspechov!

Edenred generálnym partnerom konferencie "IN FÓRUM 2011"

V hoteli DOUBLETREE BY HILTON v Bratislave sa 9. novembra 2011 pod záštitou podpredsedu vlády SR a ministra práce, sociálnych vecí a rodiny - pána RNDr. Jozefa Mihála uskutočnila konferencia IN FÓRUM organizovaná spoločnosťou Sofisol spol. s r.o.. Na konferencii k téme "Motivácia - mýtus alebo skutočnosť?" vystúpili so svojimi príspevkami formou „success talks“ úspešní a špičkoví manažéri.

Cieľom už 6. ročníka konferencie bolo priniesť nové a netradičné pohľady a riešenia z oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Ďakujeme našim partnerom, ktorí nás na konferencii podporili:
Edenred generalny partner konferencie In Forum

Zúčastnili sme sa behu pre deti

11. septembra 2011 sa na bratislavskej Partizánskej lúke zúčastnilo 166 bežcov, aby podporili už 3. ročník charitatívnej akcie – „Beh 21 km pre deti – Bežíme deťom na pomoc“.

Amrop Slovakia pod hlavičkou „HR deťom“ a v spolupráci s Linkou detskej istoty pri SV pre UNICEF oslovili komunitu z oblasti ľudských zdrojov, aby spoločne napomohli naplniť cieľ podujatia – vyzbierať finančné prostriedky na pomoc deťom.

Tento rok bežci spolu zabehli 1 640 km. Zúčastnili sa aj zamestnanci Edenred – Marek Bendik a Martina Šebestová, čím aj oni prispeli na dobrú vec. Aj vďaka ich účasti získala Linka detskej istoty vyše
10 000 €.

Beh pre deti

Organizujeme HR raňajky pre našich klientov

V roku 2011 sme po prvýkrát spustili projekt HR raňajky pre našich klientov z regiónov. V rámci budovania dobrých vzťahov im prostredníctvom odborníkov poskytujeme praktické rady z oblasti legislatívy či ľudských zdrojov. Vymieňame si pracovné skúsenosti počas neformálneho a interaktívneho workshopu.

HR raňajky sa konali v regiónoch po celom Slovensku – akciu sme zahájili v Žiline, pokračovali sme Košiciach, vo Zvolene a najbližšie sa už tešíme na októbrové stretnutie v Nitre.

HR raňajky 2011 HR raňajky 2011

Podporili sme zbierku UNICEF „Týždeň modrého gombíka“

UNICEFTretí májový týždeň od 16. do 22. mája 2011 patril už po siedmy raz celoslovenskej zbierke Týždeň modrého gombíka, ktorý sa konal pod záštitou Detského fondu UNICEF .

Výťažok zbierky pomáha deťom v Južnom Sudáne získať základné vzdelanie. Škola totiž pomáha prežiť – naučí deti nielen čítať, písať a počítať, ale aj základné zručnosti pre život: napríklad zásady hygieny a starostlivosti o zdravie ako očkovanie či dojčenie, dozvedia sa o nástrahách nášľapných mín aj HIV/AIDS a o tom, ako sa im vyhnúť.

Na zbierke sa podieľala aj naša spoločnosť, ktorá dobrovoľníkom zapojeným do zbierky, darovala stravovacie poukážky.