Ako zvýšim svoj obrat

Poukážky Edenred Slovakia, s.r.o., dnes využíva 23 000 organizácii a viac ako 225 000 užívateľov. Uvádzaním nových produktov neustále získavame ďalších zákazníkov. Ak sa rozhodnete stať sa našim akceptačným partnerom, zvýšite svoj obrat!
Pridajte sa aj Vy do našej siete partnerov, ktorá obsahuje 31 000 akceptačných miest!

Najjednoduchší spôsob, ako sa stať miestom akceptujúcim naše stravné lístky, darčekové poukážky, stravovacie karty či mobilné platby kartou, je vyplniť registračný formulár.

Ako zvýšim svoj obrat so stravnými lístkami/stravovacou kartou?

Akceptovaním stravovacích poukážok či stravovacích kariet Ticket Restaurant® vo Vašej prevádzke:

• Získate množstvo nových zákazníkov z radov držiteľov našich poukážok/kariet. Stravné lístky a stravovaciu kartu Ticket Restaurant® dnes využíva už väčšina zamestnávateľov ako jednoduchú a pohodlnú formu splnenia si zákonnej povinnosti v oblasti stravovania zamestnancov.
 Niektorí z týchto zamestnávateľov majú firmy práve v blízkosti Vašej prevádzky a ich zamestnanci prednostne navštevujú tie zariadenia, ktoré im umožňujú platiť poukážkami.
 Užívatelia platiaci poukážkou často minú viac ako iba hodnotu poukážky a zvyšok doplatia hotovosťou. Budú sa k Vám opätovne vracať, pretože mnohí dostávajú gastrolístky pravidelne.
 Podpisom zmluvy navyše získate bezplatnú propagáciu Vašej prevádzky vo vyhľadávači prevádzok s geolokalizáciou na našej webovej stránke a v aplikácii "TR karta".

Ako zvýšim svoj obrat s darčekovými a benefitovými poukážkami?

Akceptovaním darčekových a benefitových poukážok od Edenred vo Vašej prevádzke:

 Získate množstvo nových zákazníkov z radu držiteľov poukážok. Odborníci sa zhodujú v tom, že účinnosť peňažných odmien klesá a zamestnancov čoraz viac motivujú k vyšším výkonom nepeňažné formy odmien. Na tieto trendy reagujú aj zamestnávatelia a darčekové poukážky dnes využívajú ako prostriedok vhodný na motivovanie a odmeňovanie svojich zamestnancov, či obchodných partnerov. Vďaka poukážke si totiž môže každý jej držiteľ vybrať darček podľa vlastného výberu v širokej sieti značkových predajní oblečenia, obuvi, bižutérie, klenotov, koženej galantérie, športových potrieb, kníhkupectiev a v nákupných centrách na celom Slovensku.
• Držitelia poukážok prednostne navštevujú tie zariadenia, ktoré prijímajú naše poukážky.
 Navyše, zo skúsenosti vieme, že užívatelia platiaci poukážkou často minú viac ako iba hodnotu poukážky a zvyšok doplatia hotovosťou.
 Podpisom zmluvy navyše získate bezplatnú propagáciu Vašej prevádzky v modernom vyhľadávači prevádzok s geolokalizáciou na našej webovej stránke.